Reisikirjeldused

Reisikirjeldused
Avasta Põhja-Eesti Aardeid ühepäevasel ekskursioonil!

Liitu meiega põneval ja mitmekesisel päevareisil, mis viib sind avastama Põhja-Eesti kultuurilist rikkust, looduslikku ilu ning ajaloolisi paiku.

Pärlid:
Pankrannik - Lummavad vaated Läänemerele. Jalutuskäik pankrannikul pakub imelisi vaateid, kust avaneb võimalus tunda meretuule värskust ning nautida rahu ja vaikust merekohina saatel.
Salapärane balti klint.
Suletud linn Paldiski - Tee läbi endise suletud linna Paldiski, kus minevik ja olevik põimuvad. Sõjatehnilised rajatised ja ajaloolised vaatamisväärsused pakuvad ainulaadset pilguheitu militaarajalukku.
Kloogarand - Valge liivaga Kloogaranna rannik ootab sind päikeseloojangulise vaatega, pakkudes võimalust jalutada mööda rannajoont, nautida päikesepaistet ja kogeda mere lähedust.
Arvo Pärdi Keskus - Avasta helilooja Arvo Pärdi maailm Arvo Pärdi Keskuses. Lase end lummata tema muusika ja kultuurilise pärandi sügavusest ning saa aimu tema loomeprotsessist ja mõjukusest.
Keila juga ja mõisapark - Külastame kaunist Keila juga ja seda ümbritsevat mõisaparki, kus saad imetleda vee imelist langemist ja jalutada ümbritseva inglise stiilis pargi keskel.
Reisikirjeldus:
Sõidame reisi alguspunktist kontrastsesse sadamalinna Paldiskisse, kus saate kuulda lugusid selle värvikast ajaloost alates ülisalajastest allveelaevade väljaõppebaasist kuni hiljuti avatud kaasaegse linna südameni. Siin on Eesti roheline valla keskus – ringmajandus, toidukapid ning uus LNG terminali kai. Jalutame Pakripoolsaarel ja tutvume Pakri pangaga – pankranniku väljapaistvama osaga Balti klindist. Naudime päikselist Kloogaranna rannaala ning peatume mereäärses Arvo Pärdi Keskuses. Tuuri lõpuks külastame Keila-Joa juga ning seda ümbritsevat inglise stiilis mõisaparki.

Reisipaketis on:
Mugav transport koos kogenud giid-reisisaatjaga
Sissepääs külastuskohtadesse
Lõunasöök või piknikupaus

Lõplik reisiprogramm koos lisadega täpsustatakse Teie tellimuse käigus.

Kindlasti võta kaasa mugavad jalanõud, fotokaamera ning päikesekaitsevahendid.
Ühine meiega sellel põneval avastusretkel, kus sul avaneb võimalus kogeda mitmekesist kultuuripärandit ning imetleda looduse ilu Põhja-Eestis!


Reserveeri oma koht juba täna ja avasta koos meiega Põhja-Eesti aardeid!
Reisid toimuvad ettetellimisel. Küsi eraldi hinnapakkumist klassiekskursioonile ja suuremale grupile.