Carmen reisid - Reisid Eesti 4 aastajal - Ettevõtte lugu


Carmen reisid asutaja Carmen Kressa. Foto Liis Rotar

Tere tulemast Carmen reiside maailma, kus igal seiklusel on oma lugu ja igal reisil on unikaalne tähendus. Olen Carmen Kressa, ettevõtte asutaja, ning luban teile põnevat ja mõtestatud reisikogemust. Lähme tagasi algusesse ja uurime, kuidas kõik alguse sai.
Minu armastus reisimise vastu sai alguse noorena, kui avastasin erinevate kultuuride rikkust ja kaunid paigad üle maailma. Lisaks õppides maastike maastikurhitektuuri erialal. Mind võlusid inglise stiilis pargid. Mulle meeldib, et Eestis on neli erinevat aastaaega, mis kõik on omamoodi ilusad. Jäised joad ja lumised maastikud talvel, kevadised pargid, suvised rannad ja rannapargid ning sügisesed Lahemaa metsad. 4Travel ettevõtte nimes viitabki neljale erinevale aastaajale.

Mulle tundus, et reisimine on midagi enamat kui lihtsalt sihtkohtade külastamine – see on võimalus avastada, õppida ja kasvada. Kogedes reiside mitmekesisust, otsustasin luua ettevõtte, mis tooks inimesteni need unustamatud hetked erinevatel aastaaegadel ja aitaks neil avastada Eestit uuel viisil.

Aastaid kogemust reisimisel ja turismivaldkonnas töötamisel andsid mulle vajaliku aluse asutada Carmen reisid. Ettevõtte eesmärk on pakkuda reisielamusi, mis rikastavad hinge ja jäävad meelde terveks eluks. Ettevõtte pakub unikaalseid ja kvaliteetseid reisiprogramme, mis ühendavad seiklust, kultuuri ning mugavust. Üks esimesi programme on Põhja-Eesti Pärlid ning kevad-suvine Pärnu.

Carmen Kressa

Carmen reisid 4Travel OÜ asutaja